Hizmetlerimiz

STOK

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için geniş ve nitelikli stok yapısı oluşturmaktayız.

HIZLI CEVAP

Müşterilerimizin tedarik etmekte güçlük çektiği ürünler başta olmak üzere tüm ürün çeşit ve  ihtiyaçlarına en kısa sürelerde teklif sunabilmekteyiz.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşterilerimizin teklif isteme,sipariş verme,tedarik-nakliye şekli,ödeme-vade şekli gibi alış verişin tüm süreçlerindeki taleplerini net olarak değerlendirip,gerektiğinde her müşterimizin beklentisine uygun sunumlar yapmaktayız.

ACİL TEDARİK

Çok acil malzeme taleplerini karşılamak için 72 / 84 saat aralığında yurtdışından malzeme ithalatı gerçekleştirebilmekteyiz.

EĞİTİM-PROJELENDİRME

Özellikle distribütörü olduğumuz markalara ait ürünlerin müşterilerimiz tarafından daha verimli kullanılabilmesi amacı ile talep eden müşterilerimize mühendis kadromuz aracılığı ile eğitim verebilmekte  ve yine müşterilerimizin ihtiyacı olan ve tasarladıkları ürünler  için projelendirme ve mühendislik hizmetleri verebilmekteyiz.

ALTERNATİF YARATMAK / ÖZEL ÜRÜN TEDARİĞİ

Müşterilerimizce sürekli olarak ihtiyaç duyulan ,özellikle standart imalatı bulunmayan özel  Buçlar ve yataklama elemanları  için yurtdışındaki partner fabrikalarımız vasıtası ile alternatif ürün önerisi getirerek hem maliyet avantajı hem de tedarik kolaylığı imkanı sunabilmekteyiz.

YURTDIŞINDA TESLİMAT

Talebi olabilecek müşterilerimize kendi şirketimiz ve partner şirketlerimiz kanalı ile tedarik etmek istedikleri Burçlar ve yataklama elemanları için uygun fiyat ve teslimat koşulları altında yurtdışında (F.O.B.) teslimat yapabilmekteyiz.

KONSİNYE ÇALIŞMASI

Müşterilerimizin stok yükünü paylaşmak ve maliyet avantajı sağlayabilmek adına,karşılıklı olarak imzalanacak sözleşmeler altında stoklu çalışabilir veya distribütörlüğünü ve ithalatını yürüttüğümüz markalar için konsinye çalışması yürütebilmekteyiz.

Metalografi MTC METALURJİ SAN. VE TİC. A.Ş. © 2020
Bu E-ticaret sitesi bir eticaretci.com projesidir.